Tepelná čerpadla

Naše firma Vám na základě podmínek stavby/objektu navrhne správné technické řešení a poradí s výběrem vhodného tepelného čerpadla s ohledem na poměr investice a výkonu při zachování komfortu tepelné pohody. Tepelné čerpadlo je investice, která se při správném technickém návrhu vrátí již za několik roků.
Aby správně a hospodárně čerpadlo topilo, bude záležet na návrhu technického řešení a správném zapojení tepelného čerpadla do topného systému.

 

 
Proč zvolit tepelné čerpadlo :
 

Tepelné čerpadlo je energetické zařízení, které je schopné odebrat tepelnou energii okolnímu prostředí při relativně nízké teplotě a přečerpat jí na vyšší teplotu. Touto vyšší teplotou je tepelné čerpadlo schopno vytápět dům, ohřívat teplou užitkovou vodu či bazén.

Podle zdroje energie rozlišujeme tepelná čerpadla do tří základních kategorií:

-tepelná čerpadla systému země/voda,

-tepelná čerpadla systému vzduch/voda,

-tepelná čerpadla systému voda/voda.

Vytápění tepelnými čerpadly získává v České republice vysokou popularitu. Svědčí o tom růst instalací tepelných čerpadel, a to především tepelných čerpadel systému vzduch/voda. Důvodů, proč se stávají tepelná čerpadla oblíbenými je hned několik.

Příznivé klimatické podmínky.

Dalším nemalou výhodou je získání sazby pro tepelná čerpadla D56, která nabízí 22 hodin nízkého tarifu na spotřebovanou elektrickou energii v celé domácnosti.