Inteligentní osvětlení

S inteligentním nastavením systému osvětlení Vaši rodinu nečeká už ani jeden krok do tmy. Pomocí variabilního ovládání se budou světla rozsvěcet pokaždé, když si budete přát nebo potřebovat. V každou denní dobu můžete měnit sytost a barvu osvětlení podle nálady. Vytvořte nezaměnitelnou atmosféru prostřednictvím venkovního nasvícení a světelných scén v domě.

Ovládejte světla přes klasické vypínače

Využívání inteligentního ovládání světel přinese jen tolik změn, kolik si sami budete přát. Vzhled a funkce vypínačů se zachovají a k nim přibude škála možností dalšího využití. Mimo dvou základních poloh rozsvíceno/zhasnuto oceníte volbu některého z automatických programů nebo centrální funkce, která vypne všechny světla v místnosti i v celém domě.

Regulujte osvětlení přes PC, iPhone či iPad

Chytré ovládání světel je uživatelsky přívětivé i z důvodu možnosti jeho dálkového nastavení. Prostřednictvím počítače nebo telefonu můžete během chvíle rozsvítit příjezdovou cestu, zahradu či bazén. V aktuálním čase navíc snadno změníte nastavení rozsvícení a stmívání světel nebo jejich barev.

Nastavte si světelnou scénu stisknutím tlačítka

Volbu rozmanitých světelných programů lze využít při příležitostech jako oslava uvnitř i vně domu, rodinná večeře a další. Světelné scény vhodně osvítí požadované prostory a příjemně ozvláštní celkovou atmosféru proměnami intenzity a barevnosti jednotlivých světel. Do paměti inteligentního systému můžete vložit vlastnoručně nastavený program.

Vyberte si ovládání osvětlení podle svých představ

Využijte v domě všechny možnosti chytrého osvětlení a už nikdy nebudete chodit potmě. Osvětlovací technika zahrnuje ovládání prostřednictvím běžného stisku vypínače, pohybového senzoru nebo časovače. V noci se světla navíc rozsvítí jen tak, abyste viděli na cestu, ale světlo Vás zbytečně neoslňovalo.

RA-No CB s.r.o . / Nemanická 2721 / 370 10 České Budějovice 3 /  IČ: 28140486 / DIČ: CZ28140486
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!