Služby

 

Inteligentní osvětlení

S inteligentním nastavením systému osvětlení Vaši rodinu nečeká už ani jeden krok do tmy. Pomocí variabilního ovládání se budou světla rozsvěcet pokaždé, když si budete přát nebo potřebovat. V každou denní dobu můžete měnit sytost a barvu osvětlení podle nálady. Vytvořte nezaměnitelnou atmosféru prostřednictvím venkovního nasvícení a světelných scén v domě.

Více informací Poptat službu
 

Led osvětlení

Kromě prodeje a instalace led osvětlení nabízíme i zákaznickou podporu .Našim zákazníkům a partnerům připravíme světelné projekty ,výpočet kalkulací úspor a návratnosti investece. Dodáváme a instalujeme pouze prověřené led výrobky od námi prověřených výrobců. Přejděte i vy na led osvětlení, rádi Vám zpracujem nabídku včetně návratnosti investice.

Led osvětlení = úspora peněz, které můžete použít jinde!

Poptat službu
 

Fotovoltaika - FVE

Realizujeme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a firmy . Jsme schopni pro našeho klienta poskytnout kompletní služby včetně vlastní instalace "na klíč". Zajistíme kompletně veškerou administrativu, navrhneme nejvhodnější technologické řešení, odborně vše nainstalujeme. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Používáme pouze kvalitní a prověřenou technologii.

Více informací Poptat službu
 

Zabezpečovací systémy

Kamerové systémy, EZS, docházkové systémy a přístupové systémy navrhneme a nainstalujeme vždy dle potřeb a přání zákazníka. Navrhneme vždy nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a přání zákazníka.

Více informací Poptat službu
 

© Copyright 2022 RA-No CB s.r.o.

Vytvořili v: